Merak ettikleriniz mi var?

Cevaplarını burada bulabilirsiniz

Ofisimiz İzmir’de. Başka şubemiz yok. Ancak size bir telefon kadar yakınız, uzaktan ödeme sistemi ile Dünya’nın her yerinden kayıt yaptırabilirsiniz.

Hazırladığımız doğa ve kültür turlarımıza ulaşım paketleri dahil değildir.  Başlangıç noktası buluşmalıdır. Böylece Dünya’nın her yerinden rahatlıkla katılım sağlayabilirsiniz.

Rotalarımızı günlük hayatta hareketli, önemli bir sağlık problemi olmayan ve yürüyüş yapmayı seven herkes için mümkün olduğunca keyifli hale getirdik. Ancak programların içeriğinde zorluk dereceleri günlere göre değişmektedir. Mutlaka size uygun bir seçenek bulacaksınız.

Öncelikle konforlu bir yürüyüş için doğru ayakkabı seçimi, terlediğinizde kolay kuruyan sentetik kıyafetler çok önemlidir. Güneşten korunmak için güneş gözlüğü ve güneş kremi de olmazsa olmaz. Baton kullanımı yürüyüşünüzü kesinlikle kolaylaştıracaktır. Daha detaylı bilgiler tüm turlarımızın içeriğinde bulunmaktadır. 

Elbette hayır 😊 Bazı trekking turlarımızda çadır seçeneği bulunmaktadır. Ancak bölgesine göre bungalow, otel, motel ve pansiyon seçenekleri ile oda konaklaması yapabilirsiniz.

Ofisimize gelerek veya telefon ile uzaktan kredi kartı ödeme veya Iban numaralarımıza ileterek rezervasyonları tamamlayabileceğiniz gibi web sayfamız üzerinden online rezervasyon da yapabilirsiniz. 

Sohbete başla
1
Scan the code
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?